Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESET, Norton, Avast, McAfee....

ESET, Norton, Avast, McAfee. Amiben közösek melyik a legjobb? Mit ajánlotok? Miért az? Meliykre lenne érdemes előfizetni?

Figyelt kérdés

Internet vírusvédőre lenne szükségem, megkeresse, meg hogy el is távolítsa a fertőzött file-okat.

Meg úgy egy általános vírusvédő eltávolító programra.



2012. máj. 8. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ingyenesen letölthetsz Avastot vagy Avirát, mindkettő jó, vagy pedig havikódos ESET-et.

[link]

[link]

[link]

Havikód:

[link]

[link] chip

2012. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CactusClone ***** válasza:

Én nem vagyok híve az ingyenes antivirusoknak, de az Avastról sok jót mondanak.

Az Eset, a Norton 360 is jó, McAfee-vel mostanában nem találkoztam. Én az első kettőt szoktam javasolni.

Az ingyenes kontra fizetős megoldásoknál azt szoktam mondani, hogy havi egy ezrest megér, hogy legyen egy jól supportált antivirusunk.

De az is igaz, hogy az emberi butaság ellen meg nincs orvosság, így lehet akármilyen antivirusunk, tűzfalunk, spamszűrőnk, ha felelőtlenek vagyunk.

2012. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat, még gondolkodom.
2012. máj. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!