Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha akad egy játék a laptopomon...

Igen nemm kérdése:

Ha akad egy játék a laptopomon, de kéne menni, az lehet hogy azért van, mert nvidia driver nem kapcsolja be automatikusan a dedikált grafikuskártyát? (olvastam egy ilyet) Hogy tudom én hozzárendelni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, az azért van mert A:

Futtatsz egy raklap más szar felesleges programot.

B:

Meg van terhelve a HDD-d.

C:

Tudod te egyáltalán mi az a dedikált grafikuskártya?

Vagy ha tudod, akkor 2 grafikus kártyád van? Minek használod az integráltat?

2012. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pontosan nem tudom mi az, de találtam egy ilyet:


Összeomlás laptopoknál, és duál grafikus vezérlők esetén: ez akkor fordulhat elő, ha a játék valamiért az alaplapi integrált VGA-t használja a gépben lévő erősebb kártya helyett.

- A videokártyák beállításainál győződj meg róla, hogy az erősebb van-e beállítva alapértelmezettként.


Hol tudom ezt megcsinálni?

2012. máj. 8. 21:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam:) de azt írja, hogy az az ajánlott, ha automatikus választja, na most én beállítottam aapértelmezettnek az erősebb kártyát, lehet majd vele gond?
2012. máj. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!