Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jó ez a sz*r minecraft?

Miért jó ez a sz*r minecraft?

Figyelt kérdés
valaki mondja el nekem miért jó ez a f*stalicska játék

2012. máj. 8. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Sok a kocka aki gondolom félti otthagyni a karakterét és már annyira beleszerettek a játékba nem bírnak előle kiszállni szerintem is Szßr játék.
2012. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Én is így voltam vele, aztán mégis kipróbálta.Nem lett a kedvenc játékom, de el lehet vele szórakozni csak kreativitás kell.
2012. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Attól, hogy neked nem tetszik, másoknak még tetszhet. :)

Miért foglalkozol vele, hogy más mivel játszik?

2012. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Attól mert neked valami szar, még nem jelenti azt, hogy szar. Amúgy szerintem jó játék, lehetne benne több tartalom, szerencsére sok a lelkes modder, akik ez ügyben tesznek valamit és egyébként is még fejlesztik. Nem a grafikát kell nézni. Szerintem egy Minecraft vagy Terraria, vagy The Binding of Isaac 1000x többet ér, mint egy COD. Sokkal több játékóra, kreativitás van az általam említett játékokban. Az, hogy neked nem tetszik, az már más kérdés. Te mondhatod, hogy szar, attól még nem az.


Ami jó benne, több ezer játékóra. Szinte végtelen világ, remek crafting rendszer, sok cucc, multiplayerben fantasztikus játékélmény, hatalmas modding közösség (ebbe most beleveszem a map készítőket is). Lehetne több mob benne és még több cucc, igazából egy adventure mód jó lenne bele. Valamint jó lenne, átírnák egy jobb motorra, mert a JAVA alapú OpenGL motor ami hajtja, meg maga a JAVA nem annyira gyors, szóval teljesítmény terén lehetne javítani rajta. Szerintem ár/érték arányban is nagyon jó. Tényleg, ritka az a játék, amelyikkel sok sok óra játék után is játszol. Az pedig külön élmény, ha multiplayer-ben játszol másokkal, olyan sok lehetőség van, nincs itt kötött játékmenet, mint sok játékban megszoktuk. Ha tizes skálán kellene értékelnem a Minecraftot, akkor adnék rá 8.5 pontot.


Persze, ízlések és pofonok. Szeretem az FPS-eket, RPG-ket, szimulátorokat, de a fejlesztők néha erősen a pénzre hajtanak, mint a minőségre, ezért a független játékfejlesztők az én szemembe sokkal többet érnek, mint egy EA például. Viva Mojang!


Kicsit átmentem off-topicba, bocs.

2012. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Szar játék? Kipróbáltad már egy percre is? Figyelj, töltsd le, nem foglal sok helyet, játszanak vele 10-15 percet( szerintem ennyi belefér) és utánna itélkezz. Úgy, hogy ki se próbáltad
2012. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Lemaradt a fele:


Úgy, hogy ki sem próbáltad ne itélkezz! Utánna felöllem mondhatsz rosszat is. Egy próbát meg ér.


És egy kérdés. Szerinted mi a jó játék? (Csak érdekel)

2012. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
B13 igazad van teljes mértékben. Egy röpke órácskát lenyom rajta, és imádni fogja. Ha tudnátok hány haverom tettem függővé.
2012. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mészáros Benjamin ***** válasza:
85%
Egy óra jàtéktól nem fogja érdekelni.Legalább egy hónap kellene hogy felfedezze a határtalan kreativitást,izgalmakat keressen a bányákban,új dimenziókat találjon,fedezzen fel elhagyott strongholdokat bányarendszereket,érezze hogy mit jelent az ha tisztajó cuccokkal feltankolja magát és úgy beleesik a lávába.Emlékszem hogy 1.3-ban csak azt tudtam hogy lehet felszedni blokkokat és lelehet rakni őket,de csak egy véletlen baleset során jöttem rá hogy lehet craftolni.Emellet vannak különböző rejtett szépségei a játéknak.Ha egy tehén a sziklaszirten áll megütöd ő lezuhan és senkise szól rád és von felelősségre hogy miert tetted.Vannak különböző rendszerek amit csak egy bizonyos érc segitségével tudunk megcsinálni úgy hogy közben a logikánkat is fejlesszuk.És amit az előttem.kommentelő emberke is irt multiban felbecsulhetetlen az erzes.És tobbet ér a minecraft mert nincsenek küldetések amit teljesittened kell és itt szinte a semmibol tudszcsinálni valamit.Ha van egy terved mit akarsz csinálni azt neked kell elérned a semmiből.Ezmellet kell lenni egy taktikának és némi észnek hogy túlélhesd az éjszakákat.Csak ezt szerettem volna.Én nem mondom azt hogy játsz vele és nemmondom azt hogy ne mond le mert mindig is lesznek és mindennek vannak ellenzői
2012. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Benjamin: A yourcrafton, mióta megújult, mindíg így szívok. Minden cucc, 20 vas, 20 arany, placcs. Aztán 30 perc, és ugyanígy. Megint, aztán megint. Szóval jól megtapasztaltam milyen érzés XD. Előtted lévő voltam. Igaz, tényleg nem elég egy óra. Ilyen játék mégegy a világon nincs másik. Most egyáltalán nem túlzok. Egyenlőle nincs.
2012. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Mészáros Benjamin ***** válasza:
62%
Igazad van.Egyenlőre nincs de szerintem több játék nem is lesz ami úgymond ekkora szabadsàgot fog tudni biztosíttani.Amúgy egy tipp.Vigyél mindig magaddal fát és ha nem vagy biztos a dolgodban akkor craftolj egy chestet min 2 blokkra a lávától.Rakj bele mindent ami értékes jegyezd fel az x ès a z koordinátat és csak olyan anyagot vigyél magaddal amivel kirakod magad előtt az utat.Egyébként whietlistes a yourcraft?
2012. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!