Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le tudná írni Valaki a Power...

Sonyja kérdése:

Le tudná írni Valaki a Power Director 9-el történő videoszerkesztés folyamatát lépésenként?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincsenek lépések. A videó, akár a képszerkesztés is pont azokat a lépéseket tartalmazza, amire NEKED szükséged van. Nincs "kattints ide meg ide és kész". :P


Én azt tudom javasolni, mint minden hasonló kérdésnél, hogy csinálj egy biztonsági másolatot a forrásvideóról (hogy ne gányold össze) és aztán szépen kísérletezd ki, hogy mi mire jó a programban. Így lehet a legjobban megtanulni legalább az alapokat. Meg olvasd a dokumentációt is ha szükséges. Én magam is így szoktam megtanulni a dolgokat. Ez minden hasonló esetben igaz, nem csak a te programodnál.

2012. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!