Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eljárás belépési pontja...

Az eljárás belépési pontja (SetDllDiretoryW) nem található a DLL-ben (KERNEL32) mi a f*sz ez?

Figyelt kérdés

NEm tudom letölteni az Adobe Flash Playert igy se vidiket nem tok letölteni se játszani nem tudok a gépemen! Ez nem az alap rendszer a gépemen már kétszer újra lett telepítve.

Mit kell ilyenkor csinálni? PLS segíítsetek!!!



2012. máj. 9. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
rossz a ramod
2012. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csiß ***** válasza:
Milyen vindowsra szeretnéd telepíteni?
2012. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minimum Windows XP kell neki.
2012. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kernel 32.dll hibás nem található benne a megadott utasítás (SetDllDiretoryW) így nem tudja betölteni.

Hány bites rendszer és milyen windwos?

Kéne tudni.

2012. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
windows xp professional
2012. máj. 18. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok, XP SP1 kell minimum, abban vezették be a SetDllDirectory függvényt. Egyébként nem semmi dolog 2012-ben vanilla XP-t használni.
2012. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már írtam hibás a kernel 32 dll le kéne cserélni tölts le egyet a nettről hátha le tudod de mondjuk kétlem a windows nem nagyon szereti ha a kernel.dll-t piszkálják. (Előző.)
2012. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Már írtam hibás a kernel 32 dll"

Ha hibás lenne, be se tudna töltődni, és enélkül el se indulna a rendszer. Olvasgass kicsit: [link]

2012. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!