Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor jön ki az új Half-Life?

Hogy vagy??? kérdése:

Mikor jön ki az új Half-Life?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne ez a játék, aki valamit tud róla ossza meg kérem!!! Nagy rajongó vagyok de most nagyon össze vagyok zavarodva, sokak beszélnek a Half-Life 3-ról! Valaki azt mondja ez lesz az Episode Three folytatása, valaki azt, hogy nem fejezik be a sorozatot, hanem egy teljesen új Half-Life rész lesz! O.o

Teljesen nem értem már, mindenhol utána néztem még a Valve weboldalon is, de semmit nem találtam... :(

Akkor most ez csak kamu vagy lesz új Half-Life? Kérem aki tud valamit írjon!!!!!!!! :S



2012. máj. 9. 16:54
 1/1 anonim válasza:
nos csalódást kell okozzak lesz hl2 ep 3 de ott be fejeződik a half-life 2 . Hogy mikor jön ki ? : már kijött csak még nem tudom mikor lehet letölteni és honnan de ha meg tudom küldöm a linket
2012. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!