Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell csinálni? (bőv. Lent)

Voguelilias kérdése:

Hogyan kell csinálni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
power pointos diákon van az anyag amire szükségem lenne és azt kellene worldbe helyeznem de szimplán csak a szöveget és nem úgy mint kép. Hogy tudom ezt megvalósítani anélkül, hogy egyenként másolgatnám be a diák tartalmát?
2012. máj. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Első dolog hogy nem world, hanem word, a másik pedig a copy-paste másolod-beilleszted és Ennyi.
2012. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kijavítani kitudtál de a kérdést már nem tudtad értelmezni mert úgy akartam megoldani hogy az egészet egyszerre tudjam áthelyezni WORD-be nem pedig egyenként copy paste-t használva mert azt eddig is tudtam
2012. máj. 9. 21:49
 3/5 anonim válasza:

van vázlatnézet...ilyenkor bal oldalon megjelenik csak a szöveg...kijelölöd és Ctrl+C éa Ctrl+V

2007 vagy 2003 ppt? mert ha 2007 akk abban is tudok segíteni, hogy hol válthatod át vázlatra

2012. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem 2003-as van rajta még. megpróbálom megcsinálni úgy de lehet, hogy nem fog menni akkor meg egyenként szerencsétlenkednem kell. Köszönöm szépen, hogy értelmes segítséget tudtál adni! :)
2012. máj. 10. 20:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom a nézetnél lehetne a vázlatot választani de nekem olyan ott nincs...
2012. máj. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!