Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 4 - Logging on. -> Mi...

GTA 4 - Logging on. -> Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem tudom megcsinálni a játékban az említett küldetést, mert nem engedi használni a gépet a kávéházban, hiába nyomkodom a kért gombot.

2012. máj. 10. 16:10
 1/4 anonim válasza:
patcheld, vagy indítsd újra a játékot párszor de a patch "eccerűbb".
2012. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ez működik is amit írtál? próbáltad már? mer nekem is ez a bajom
2012. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem.
2012. máj. 28. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké. Rájöttem hogyan juthatsz tovább!


1. Töröld le a GTA 4-et, de a mentéseket tartsd meg! ( A telepítő végén megkérdezi, hogy meg akarod e tartani... )


2. Most pedig rakd fel újra a játékot, majd crackeld le, DE NE rakd fel a patch-eket.


3. Indítsd el a GTA 4-et és miután Roman elmondta mit kell csinálni, akkor menj az internet kávézóba és már tudod is használni a gépeket.


Aztán fel patchelheted, de ha megint ilyen rész lesz, hogy internetezni kell, akkor csináld azt amit leírtam. ( lesz még ilyen rész a játék során, hogy e-mail eket kell megnézni, mert aban adják a küldetést )


Én így oldottam meg.

2012. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!