Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nos ajánlás kellene (több nfo...

Nos ajánlás kellene (több nfo lent)?

Figyelt kérdés
Nos olyan vírusírtó kellene nekem ami nem eszi a gépet szóval most az Avast van fennt és eddig nem jelzett semmire-se a nod-ról azt mondják rossz a kaspersky nah az eszi a gépet szóval ezzek nem kellenek . nah tudtok ajánlani ?

2012. máj. 11. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új pandák már nem olyan gyilkosak.
2012. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan gyilkosak ? ez első benyomásra nem is tudom mit mondjak XD
2012. máj. 11. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Avast pedig jó vírusírtó. Nem jelzett semmire mert talán nem volt semmi? :) Némely vírusírtó sokszor bombáz /téves/ üzenetekkel, mert túl érzékeny és gyakran benézi a programokat, ráadásul több erőforrást eszik az érzékenység miatt. Az avast ingyenes és szerintem jobbat nem találsz nála ebben a kategóriában. Az AVG-t kifejezetten kerüld el, a hamis riasztások fellegvára. A Norton... hát régen jó volt, nemtudom manapság milyen. A NOD-ot szidják is meg istenítik is. A legjobb, ha magad szerzel tapasztalatot. Nekem jó ideje (A Windows 7 óta) Avast! van és bevált.
2012. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az nekem is Win 7 óta van hát akkor lehet maradok nála .
2012. máj. 11. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Avira, a legújabbnak van tűzfala is, teljesen jó.
2012. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Avast, Eset, Avira...folyamatosan frissítve mindegyik jó és kis gépigényű.


az eset havikóddal teljesebb értékű vírusírtónak és tűzfalnak tekinthető, de ingyenes párosban tegyél fel egy Avira Free-t meg mellé Comodo tűzfalat, és minden jó lesz.

2012. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes :D
2012. máj. 11. 16:13
 8/8 anonim válasza:
Avastot nyomók én is amita megvan a gépem_:D
2012. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!