Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jó lejátszó programot...

Egy jó lejátszó programot keresek ami mp3-mat és mp4-et is lejátszik ( esetleg filmeket)? Hol tudnám esetleg letölteni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy használj külön programot zene és filmlejátszásra.

Mivel valszeg nem sokat értesz hozzá, a VLC player remek megoldás lesz neked, hiszen a telepítés pillanatától fogva lejátszik minden ma használatos videóformátumot, beállítgatás nélkül.

Itt tudod letölteni:

[link]


Zenelejátszáshoz érdemes külön erre tervezett programot használni. Az én ajánlatom a foobar2000. Egyszerű kinézetű, alacsony erőforrásigényű, de sok formátumot ismer alapból és rengeteg pluginnal, és DSP-vel bővíthető program. Szerintem a legjobb választás Windowsra.

Itt találod:

[link]

Továbbá tud rengeteg formátumból rengeteg másikba konvertálni, csoportosan is (pl Wav-ból MP3-ba, csak a példa kedvéért), ha letöltöd a szükséges parancssoros eszközöket és megmutatod a programnak, hol találja őket.


Ha pedig ezek megvannak, a Windóz beépített vackait el is felejtheted, az életben nem lesz rájuk szükséged.

2012. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!