Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amely...

Létezik olyan program, amely egy zeneszám alaphangerejét meg tudja dobni úgy, hogy ha elmentem az aktuális változtatást, akkor a zeneszám hangosabb lesz?

Figyelt kérdés
Letöltöttem néhány számot telefonra, azonban sok alapból nagyon halk, halkabb mint a többi. És szeretném megkérdezni, nem lehetne-e valahogy ezeket a zeneszámokat "hangosabbá" tenni. Természetesen a telefonon a hangerő a maximumon van, és így is halk.
2012. máj. 11. 20:38
 1/8 Marczi ***** válasza:
És nem csak ezt lehet vele... Én a GoldWave-t használom évtizedek óta.
2012. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A GoldWave tényleg jó, de pl. ha magasabb bitrate-el töltöd le alapból hangosabb lesz egy kicsit.
2012. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a DVDVideoSoft-tól a Free Studio-t ajánlom, zeneletöltésre és konvertálásra, ingyenes és 47 program van egyben.1000% ingyenes és állíthatod a bitrate-et(akár vbr), a Hz-et,Meg hogy Stereo,mono, vagy joint stereo legyen,meg még sok minden mást.A progival továbbá írhatsz Lemezeket(audo cd-t is), tölthetsz fel youtube-ra, facebookra,telóra videókat zenéket és képeket meg még nagyon sokmindent.
2012. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Free YouTube to MP3 Converterrel szedem le a zenéekt YouTube-ról, High Quality True Stereo MP3 (320 Kbps, 48 kHz, Stereo) beállítással szedek, a "General" menüpont alatt pedig ez van beállítva: "Desired video quality: MP4, 4K, 4096x3072).


Leszedtem a GoldWave-t, elindítottam vele a zenét, de a hangerő itt is ugyanakkora, és a csúszka a 100%-on van.

2012. máj. 11. 20:53
 5/8 Marczi ***** válasza:

Igen, a csúszka 100%on van, mert ez most a 100%.


Ügyelj arra, hogy a teljes zeneszám világoskék alappal legyen jelölve, csak a világoskék részen fog végbemenni a változás.

Menj a menüben az Effect->Volume->Change Volume menüpontra, és ott vagy a presetből kiválasztod pl a 150%ot, vagy a csúszkát félretolva mehet 100% fölé.

Az Effect->Volume->Maximize Volume menüpontban megkeresi automatikusan a legmagasabb hangerejű részt, és az alapján felhangosítja az egész zeneszámot.

2012. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marczi ***** válasza:
Mi köze van a bitrate-nak a hangerőhöz? A minőséghez igen, azért hallhatod hangosabbnak, de ez a maximum...
2012. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a köze van hozzá hogyha nagyobb a bitrate akkor jobban hallatszanak a magasabb hangok,ami persze minőség szempontjából jobb.
2012. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marczi ***** válasza:
Ergó semmi köze a hangerőhöz, minőségjavuláshoz van köze.
2012. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!