Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS3 hiba a telepítés...

Photoshop CS3 hiba a telepítéskor, de miért?

Figyelt kérdés
Photoshop CS3-at fel szeretném telepíteni. De mivel a gépen amire fel akarom tenni nincs Daemon tools, így olyan verzióban töltöttem le, ami SETUP.exe-s verzió, tehát nem kell virtuális meghajtóba tenni, nincs a letöltött mappában ISO fájl sem, mivel ez a "telepítős" verzió. (Én magamnak persze iso fájlos verzióban tettem fel, de itt Win7 van, és valamiért nem engedi a deamon toolst feltenni, így mindenképp a "telepítős" verziót akarom)!
2012. máj. 12. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:
tehát kiírja hogy hiba a telepítéskor, és hogy "a telepítés folytatásához tegyem be az adathordozót" na most ez furcsa dolog, mert nem ISO fájlként töltöttem le, hanem direkt csak setup.exes telepítős verzióban, a mappában nincs se iso se semmi, csak exe, meg sok egyéb fájl, meg egy txt amiben a serialok vannak....miért írja ki, hogy tegyem be, mikor ez nem olyan verzió!?!? jaa és fórumokon azt írják, hogy tegyem be az iso-t, de én ezt már nem értem...valaki eligazítana?
2012. máj. 12. 15:04
 2/3 anonim válasza:

1.: Mi lenne, ha megvennéd eredetibe, ha azt akarod, hogy jól fusson?


2.: Ha nem értesz hozzá, jobb ha nem próbálsz illegális dolgokat


UI: Talán ha elolvasnád a leírást, ahonnan letöltötted...

2012. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értek hozzá, ezt tanultam suliban. Elég jól eligazodok rajta, de valamiért ezt írja ki. Valaki tudna értelmes választ adni, de ne ilyen osztás jellegűt, mert az ilyenre nem vagyok kiváncsi. Már azt csinálja a PS, hogy be bootolom az ISO fájt, daemon, vagy alcohollal, és megnyitom a setup-ot, és a telepítéskor nem engedi telepíteni, mert tegyem be az adathordozót azt írja, de ezzel kezdtem pedig, hogy betettem a képfájlt...mi a baja?? valaki tudna segíteni?
2012. máj. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!