Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom nagyon béna vagyok de...

Tudom nagyon béna vagyok de segítene valaki? Exe törlés!

Figyelt kérdés

Szóval, ma testvérem megkért, hogy töltsem le neki a Metin2-t, nem akartam, de legyen. Már mikor letöltöttem, az eredetileg megadott 703MB helyett, 800-at töltött, és kiakadt 99%nál. Sehogyse tudtam leállítani, így úgy ahogy volt, újraindítottam a rendszert. Most viszont ott vagyok, hogy törölni nem engedi a 700Mbt, miszerint írásvédett. A panelt nem hozza be, hogy kikapcsoljam az írásvédettséget. Ha elindítom simán az Exe fájlt, behal a gépem, ha Total Commanderből indítom, szintén. Áthelyezni nem tudom. Magyarul, semmit sem tudok vele kezdeni.


Hogyan töröljem le véglegesen?!



2012. máj. 12. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
IOBit Unlocker nevű progival unlockolhatod a fájlokat (az úgy töröl rendszerfájlokat és mindent ami zárolva van, rejtett, beragadt, .sys kiterjesztésű tehát BÁRMI), majd törölheted.
2012. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább használd ezt az unlockert:

[link]

2012. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült, viszont, most hirtelen eltűnt 4Gb hely a meghajtóról. Ez miért történt?
2012. máj. 12. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy virus.Scaneld át egy jó anti-virus-al a gépet.
2012. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 giga ram?

hiberfil.sys

vagy lapozó

2012. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs 4Gb ramom. Mindössze 1Gb RAM van. De kipróbálom a vírusellenőrzést.
2012. máj. 13. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy másik meghajtóról kellene elindítani a gépet és úgy megpróbálni törölni azt a fájlt. Bár ha már elindítottad, akkor aktiváltad a vírust is.
2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!