Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika érettségin a beadott programfájlok mindegyikét fel kell sorolni?

Figyelt kérdés

Érdekes kérdéssel állok elő. Ugyebár az informatika érettségi előlapján fel kell tüntetni minden beadott fájlt és a számukat. Az is kritérium, hogy a forrásfájlt a választott programozási környezet, nyelv fájlformátumában kell elkészíteni. Na most a Visual Studio legenerál nekem egy egész projectet, ami rengeteg fájl, és próbáltam, maga a project indító és modulfájl nem elegendő, minden fájl kell neki, kivéve ami futási időben keletkezett.


Olyanok válaszát várom, akik emelteztek informatikából és fel tudnak világosítani, erre mi a megoldás, ugyanis nem vagyok biztos benne hogy az ott lévő idegen tanárok majd megfelelő választ adnak erre a kérdésre, nem szeretném ha véletlenül is ebből lenne kavarodás.


2012. máj. 12. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Elég szerintem csak az általad szerkesztettet felsorolni.


(Mondjuk annó én ezt el is felejtettem kitölteni...)

2012. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanez a problémám.

Visual Basic 2010-ben fogok holnap programozni. Az a projekt amit legenerál akár több száz fájl is lehet. Gyanítom, hogy nem kell mindet egyesével leírni.

Abból kiindulva, hogy ezt is emberek javítják, (ha addig nem kapok pontos választ hogy is kell írni) odaírom, hogy a "xy mappában lévő fájlok"


De azért örülnék, ha valaki olyan kommentelne aki pontosan tudja, tapasztalta. :)


Üdv:

Péter

2012. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, az ez után érettségizőknek itt a válasz:


A bent lévő informatika tanár is problémaként kezelte az esetet, a vizsgadolgozat közben körbe is ment mindenkin és közölte, NEKI elég ha a feladat neve (idén "futar") kerül az előlapra. Szóval helyben kell tájékoztatniuk erről.

2012. máj. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!