Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 újra rakás előtt, az...

Windows7 újra rakás előtt, az asztalon lévő fájlokat vissza tudom hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Igazából csak egy fájlról lenne szó, egy videó project filéről. Nagyon fontos lenne!
2012. máj. 13. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindig csinálok mentést amikor reinstallálom a windowst, de valahogy azt pont nem mentettem el...
2012. máj. 13. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nem formázod akkor igen

de én inkább átraknám egy másik pariciora a fájlt :))


engem már ért meglepetés

2012. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az asztalon levo fajlok parancsikonok. Amennyiben nem az OS particiojan vannak a programok, visszahozhatok. Ellenben minden programot vissza kell tenned.


Ha szemelyes fajlokra gondolsz, akkor tedd at egy masik particiora, vagy tedd ra egy kulso eszkozre (pendrive, memoriakartya, CD).

2012. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Másik patrícióra rakom őket, csak ezt valahogy pont nem raktam át... Minden file megvan az asztalról, csak az nem. Egy terás vinyóm ketté van osztva, a 100 gigáson van a rendszer a többin meg adatokat tárolok. Azt a patríciót amin rajta volt le formáztam de csak ilyen win7 féle gyors formázás volt. Kb 2-3 másodpercig tart mindig az egész. Vissza tudom hozni valahogy?
2012. máj. 13. 11:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem parancsikonról van szó, hanem project filéről, amiben a programhoz kapcsolódó beállítások voltak. Azért kell a file, mert abban voltak azok a beállítások amik kellenének.
2012. máj. 13. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
El kell hogy keseritselek, de nem tudod visszahozni! :/
2012. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom csak akkor veszett a dolog ha teljes fájlrendszer formázást hajtok végre.
2012. máj. 13. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Getdataback programmal FAT fájlrendszerben sikerült teljes formázás után visszanyerni az adatokat. Lehet működne NTFS fájlrendszerben is. (elvileg addig vissza lehet szerezni, amíg nem írod felül a szektorokat)
2012. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most próbáltam ki, és nem hozta vissza
2012. máj. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!