Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem ok nélkül befagy mért...

A gépem ok nélkül befagy mért van ez (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Netezés vagy játék közben szépen gyors a gépem (CPU: AMD Athlon 64 2x 4000+, RAM: 2.5Gb, VGA: Geforce GT210) de ugye a gépnek van egy alap zúgása a ventilátorok és egyebek miatt és egy idő után teljesen le haluk és utána meg elkezd gyögdécselni (halk-hangos-halk-hangos) és befagy az egész de miért?

2012. máj. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápegységgel lesz a gond. Tisztítsd ki, vagy ha úgy se lesz jó, vidd el szervízbe.
2012. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, egy alapos tisztítás rá férne arra a gépre. Esetleg ha leveszed az oldalát, akkor megkeresheted, hogy melyik ventilátor hangoskodik. Azt érdemes lenne kicserélni, illetve az alatta lévő hűtőbordát kitakarítani.
2012. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én most valamiért kétlem hogy a porral lenne a gond mert nincs rajta túl sok xD, de most kifújtam rendesen és megnézem hogy megint besül-e, de a ventilátorok rendesen működnek, rendesen pörög és rendes hangja van (már ami hangja van egy venti-nek)
2012. máj. 14. 16:35
 4/4 anonim válasza:
ha sokáig nem fújom ki a gépet és sok por lesz benne annak mik a "tünetei" ?
2012. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!