Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépem CD/DVD meghajtójának?

Figyelt kérdés
A játékaim nagy részét nem indítja el már jó ideje a meghajtóm. Elkezdi olvasni a lemezt de aztán elkezd valami fura hangot adni és újra kezdi olvasni és így tovább aztán kb 1 perc után leáll. Néhány játékomat viszont simán elindítja. Másik géppel is próbáltam és azon ment az összes ami már nekem nem fut. Pedig az összes játék futott rendesen még régebben. Mi lehet a gond?

2012. máj. 13. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Valszeg elromlott/elhasználódott. Nekem is elhasználódótt már pár meghajtó az évek során.


4-5 ezer pénzért ma már utánad vágnak egyet újonnan szerencsére. (nekem még volt 16000 forintos DVD író...)

2012. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam hogy valószínű elromlott de akkor hogy lehet az hogy néhány játékomat viszont gond nélkül elindítja?
2012. máj. 13. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán DVD-t már nem olvasd, de CD-t még igen. Előfordul. Vagy fordítva.
2012. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!