Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 6 Megás netem van, mégis...

6 Megás netem van, mégis akadozik ez a videó, milyen plugin hiányzik?

Figyelt kérdés
A Tv2 Tények műsorát mindig online nézem vissza, de valamiért akadozik, meg-megáll, pedig a net kapcsolatom tökéletes. Talán valamilyen plugin, kiegészítő hiányzik?

2012. máj. 14. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán elindul, akkor már a plug-in megvan hozzá. Esetleg a tv2 szervere túlterhelt, vagy a géped lassú, és nem tudja eléggé gyorsan feldolgozni az adatokat.
2012. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés lesz az a 6megás net, online videóhoz.Pláne, hogy ez csak valószínűleg elméleti sebesség.Nekem 20 megás van, és nem mindig megy akadás nélkül online tartalom.
2012. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a TV2 szerverei nem valami erősek, ott mindig akad minden. Kicsit várni kell. (De ugyan ez igaz a többi TV adóra...)
2012. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez is egy megoldás, hogy meg tud nézni a Tényeket:

1. Firefox alatt kiválasztod azt az adást, amit meg szeretnél nézni.

2. Megvárom, míg betöltődik az oldal. A videó lejátszását megszakítod, hogy feleslegesen ne használja a netet.

3. Majd az Eszközök menü->Webfejlesztő->Oldal forrását kiválasztod. A régebbi Firefoxnál, ha jól emlékszem a Nézet menüpontban volt ez.

4. Megnyomod a Ctrl+F billentyűket vagy Szerkesztés menü Keresés menüpontot választod ki.

5. Beírod a kereső mezőbe, hogy mp4 majd Enter.

6. Kijelölöd a hivatkozást http-től kezdve az mp4-ig.

7. Majd másolás, beillesztés valamelyik letöltésvezérlőbe (pl.: Flashget, JDownloader).


Miután letöltötte, akkor már a saját gépedtől függ a videólejátszás sebessége. Net kapcsolat már nem kell.


Remélem, hogy tudtam segíteni.

2012. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak a Tények lejátszásával van gond. Maga a böngésző(chrome és firefox is egyaránt) nehezen tölt be , pedig nincs gond sem a géppel sem a netkapcsolattal. Nem tudom mi lehet a baja...
2012. máj. 16. 07:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak forog-forog de nem tölti be az oldalt. Most pl. nem tudom mitől javult meg, de tudok böngészni, kérdés, hogy meddig..
2012. máj. 16. 07:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Modjuk a flash player is sz@rakodhat még!

Mostanában az "a.d.o.b." nem éppen fényeskedik.

2012. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!