Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy mkv-t avi-ba konvertálo...

Ha egy mkv-t avi-ba konvertálok format factoryval, az mennyire lesz jó minőségű?

Figyelt kérdés
nem hd a film,mert 700 mega,csak azt nem viszi a dvd-m,ezért aviba akarom konvertálni,de nemtudom,hogy a format factory mennyi kárt ejtene benne.a minőséget magasr venném,jó lenne úgy?
2012. máj. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb minőségromlást nem a konvertáló okozza, hanem a rossz beállítások. Egy konvertálás esetén mindig van minőségromlás. Ha rosszul állítod be a kimeneti fájl jellemzőit akkor lehet nagyon sz@r a végeredmény. Egy 700MB-ás fájl eleve nem HD, ahogy írtad, de nagyobb minőségromlás nélkül át lehet konvertálni, szinte bármivel. A titok a beállításokban rejlik. Én nem szoktam konvertálni, inkább nekem kellő formátumban töltöm le, ezért ebben konkrétan nem tudok segíteni...
2012. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos a kellő formátumot(avi) nem tudom letölteni,mert ez belados torrent,még nCore-on is csak így van fent :(

majd megírom hogy sikerült konvertálni.

ja,a kimenet beállításainál akkor kb hogy állítsam be?a bitarányt magasra vagy inkább alacsonyabbra?

2012. máj. 14. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként nem is a hd-be van besorolva,hanem az xvidbe,azért nem értem.ezt vinné a dvd-lejátszó?(avit visz).
2012. máj. 14. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az AVI nem egy konkrét formátum. Ha Xvid akkor lejátsza ha a DVD-d képes erre...
2012. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,tudom,sajnos nem minden kodeket visz a lejátszó,de tudom,hogy mibe kell konvertálni.
2012. máj. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!