Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnak majd csatlakozni...

Hogy tudnak majd csatlakozni az ace of spades szerveremhez?

Figyelt kérdés
Na az a gondom hogy csintam egy ace of spades szervert amit a mappájában találtam aos server nevű fájlal és amikor minden megvolt oké fölmegyek az ace of spades honlapjára akkor megkeresem a szerveremet és nem találom,de persze tudok csatlakozni ugyanis alul kiirja hogy local host connect és úgy de ők hogy tudnak majd csatlakozni? kérlek segítsetek
2012. máj. 14. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, ki kell írnia, amennyiben amikor a szerver indításakor megkérdezte, h "advertise on master server?" és te azt írtad, hogy Y. Amennyiben privát a szerver, akkor miután elindítottad, ki kell írnia, hogy "aos://123456789" például ezt, ezt az egészet beírják a haverjaid az internetböngészőbe, ahova weblapokat, és már megy is! Remélem segítettem! :) Nézzfel a szerómra, ha megy: DRSP klanszerver
2012. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz csak egy gond van.... beírom a cmd-be hogy, ipconfig beírom az ip-t és akkor ott van id és password oda hogytom megnézni a dolgokat?
2012. máj. 15. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy most mit kérdeztél. A legfőbb kérdésedre már válaszoltam.
2012. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj csak, te nem az alapértelmezett átjáróra gondolsz? az a 192.168 számsor? annak vagy papíron van a jelszava, vagy a router alján, vagy alapból mindkettő admin
2012. máj. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!