Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-re nem tudom telepít...

Windows 7-re nem tudom telepíteni a nyomtatót. Melyik program kéne? (HP Deskjet nyomtató)

Figyelt kérdés
Már kerestem illesztőprogramot, frissítést de egyik se jó. Vagy csak én töltöm le a rosszat.. A CD-t továbbra se engedi telepíteni.

2012. máj. 15. 18:53
 1/4 karesz01 ***** válasza:

HP Deskjet ( ide kéne írnod a típusát ) + ( windows7 ) + ( driver )


( ide kéne írnod a típusát ) = van vagy 100 típus melyik is kellene ???


PL : HP Deskjet sfr-260 windows7 driver

( az adat nem valós , csak tájékoztató jelegű , mit is kellene beírnod a böngésződ keresőjébe !!! )


Mivel nem írtad le pontosan az összes adatot , így mi se tudunk keresni neked drivert .


A cd nem tartalmazza a windows 7 drivert azért nem engedi telepíteni !


Fontos hogy csak is kizárólag "WINDOWS 7" drivert szedj le és próbáld telepíteni !

2012. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Deskjet F2180 a nyomtató

Letöltöm a programot és aztán elindítja majd nem hoz be semmit..és nincs semmi ikon se utána. Keresem de semmit nem mentett le. Nem tudom mi baja

2012. máj. 20. 12:05
 3/4 karesz01 ***** válasza:

Hewlett-Packard Deskjet F2180 All-in-One Driver Windows 7



Hewlett-Packard

HP Deskjet ( All-in-One Printer ) teljes szoftver és illesztőprogramok

[link]



famouswhy

HP Deskjet F2180 All-in-One Driver for Windows 7 13.1.0 Download [link]

2012. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!