Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Volt már hasonló kérdés, de...

Volt már hasonló kérdés, de nem volt rá korrekt válasz. Játék közben kikapcsol majd be a monitor. Valami ötlet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megpróbálom összefoglalni.Játék közben lefagy a monitor, ilyenkor egyszínű lesz az egész utána kikapcsol és újra be és fut tovább a játék ahogy kell egészen 1-2 percig amikor ezt újra megcsinálja. Nem hiszem, hogy hardver baja lenne mert nagyobb játékok gond nélkül mennek.Beállítottam a Win7 kompatibilis módot, de valami szoftver probléma lehet még mindig szerintem. Energiatakarékosságnál is átállítottam maxra a fogyasztást. De nem segített.

2012. máj. 16. 10:36
 1/6 Csiß ***** válasza:
Ha jól értem ezt csak egy konkrét játéknál csinálja?
2012. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lefagy a monitor?

Az nem tud lefagyni, vga-ról ered a gond.

2012. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-2 játéknál tényleg nem soknál. És a monitor fagy le/áll le mert a hang megy tovább (próbáltam másik monitorral ugyan ez a hiba) DE nagyobb felbontáson játszott nagyobb kapacitást igénylő játéknál nincs ilyen. És régi és új játéknál is előfordul.
2012. máj. 16. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd már el, hogy a monitor nem tud lefagyni, a vga-tól nem kap jelet, azért kapcsol ki. A hang attól megy tovább, a processzor is számol, minden működik, de a vga nem küld jelet.
2012. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Robcsi14 ***** válasza:
egyszeű a problémád , nekem is volt monitorom sőt kattogott is miközben ki/be kapcsolt...mint kiderült egy infótanárom mondta...hogy csak annyi történik miközben pl. elindítod a játékot hogy változik a képernyő rezoluciója ezért ki kapcsol - megváltoztatja a rezoluciót - bekapcsol .... ez régebbi monitoroknál szokott jelentkezni....nagyon ősi megoldás...
2012. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1-2 percenkén változtatgatja és csak 1-2 játék esetében? és mi a megoldás?
2012. máj. 16. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!