Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7? Sürgős és egyben...

Craft kérdése:

Windows 7? Sürgős és egyben konkrét válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Adott egy Packard Bell EasyNote TK85-GU-412HG Laptop. Saját önhibámbol, nem olvastam át a hozzá érdekezett kiskönyvet, és (mint mindenki aki bele esik) letöröltem a rejtett particiót. Ennek köszönhetően ujra kellet raknom a gépet, és az már nem ugy müködik mint az legelső telepítés után Pl: Fps lagg a játékoknál (ami elötte teljesen jól működött), nem szedegedte le a drivereket automatikusan, Stb.. Kérdés: Ha én rárakok egy Msdn-es Windows 7-et, a saját ingyenes müködö licencemmel, hasonló képpen fog reagálni a gép mint a legelső inditásnál?
2012. máj. 16. 22:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, mielött valaki leírná, ugyanazt a windows 7-et raknám fel, mint ami a legelső inditáskor volt rajta, Tehát Home Premium, mivel a licence is csak ahoz érvényes.
2012. máj. 16. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
A drivereket szedegesd le te, és probléma megoldva. Minden gyártónak szép grafikus letöltőoldala van, nagy, magyar feliratokkal, hogy könnyen tudj telepíteni. Elvileg ez megoldja a problémát.
2012. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindent a gyártó honlapjárol töltögetek, ezzel nincs is probléma. Az jobban zavar hogy azóta nem olyan stabil gép. És leginkább erre a problémára szól a kérdés hogyha ezt megcsinálom, kiküszöbölhető -e ez a gond. És ugyanugy fog viselkesni a gép mint akkor. Tehát nemlessz Fps lagg az olyan játékba ami azelött tökéletesen futott a stabilitás végett.
2012. máj. 16. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A hozzá való VGA-t tedd fel. Nem csak egyféle van.

[link]

2012. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én direkt töröltem le a backup partíciót..

hardverproblémát nem okozhat

driver, driver, és...driver


felrakod a jót, minden jó lesz, érezni fogod

ha nem, az sem lehet emiatt (amennyire én tudom)

2012. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!