Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan Tudom Összekötni LCD...

Hogyan Tudom Összekötni LCD Panelem Vga kábelen keresztül a pc-m re?

Figyelt kérdés

Van 1 3M Mp8610 projector-ból kiszerelt Lcd panelem a szalagkábelt szeretném helyettesíteni valahogyan Vga kábellel hogy közvetlenül legyen összekötve a géppel vagy a

panel ez megoldható?Vagy más módszerrel meg lehet csinálni?



2012. máj. 17. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A VGA kábel és a panel közé kell egy vezérlő elektronika ami az LCD panelt vezérli. Ez is benne volt a projektorban és e nélkül nem fog működni.

Általában másik panel elektronikája nem jó és otthon nem tudsz ilyet csinálni, úgyhogy ez az egy lehetőséged maradt.

2012. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ez a vezérlő panel is meg van de hogyan tudom áram alá helyezni?
2012. máj. 17. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az is megvan akkor nem olyan vésze a dolog. A vezérlőpanelre csatlakoztatnod kell:

- az LCD panelt

- a VGA csatlakozót

- és a tápot


Általában különböző formájúak a csatlakozók, így nagyon eltéveszteni nem lehet. Tápnak használhatod a projektor tápját is, de akár használhatsz másik is, ami a megfelelő feszültségen a megfelelő áramot tudja leadni.

Konkrét dolgokat nem lehet, így látatlanban írni, de ha úgy rakod össze a projektor házán kívül, ahogy benn is össze volt rakva, akkor mennie kell.

2012. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!