Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell rendszerdátumot...

Hogyan kell rendszerdátumot visszaállítani?

Figyelt kérdés
Nodom meghibbant tegnap este óta azt írja elavult,miközben naprakész szerinte a bázis,és nem frissül,az esetnél az irták hogy állítsam vissza a rendszerdátumot,és legyen egy valós frissítés,de nem tudom ezt hogyan kell,nem vagyok egy nagy infós szaki sajnos.Valaki elmagyarázná mit hogyan kell csinálni,mert nem szeretném a gépet is kinyírni.
2012. máj. 17. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal a rendszeridőt csak BIOS-ban lehet állítgatni.

A BIOS-ba úgy tudsz belépni, hogy mikor bekapcsolad a gépet a Windows töltőképernyő megjelenése elött nyomogatod az F12-t vagy a Del billentyűt, számítógép függő.


Ott meg lesz vmi. olyasmi, hogy Common Options, ott pedig, system time.


Ha nem értesz hozzá, mást ne nagyon állítgass.

2012. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Megy a zöld kéz.
2012. máj. 17. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
illetve jobb aló sarokban az időre jobb klikk dátum és idő beállítás... kikapcsolod az automatikus frissitést :D
2012. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!