Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van u-torrent progim, és nem...

Van u-torrent progim, és nem megy a feltöltés. A segittö azt irja hogy mikor megnyitom a torrentet, az oldal aljának a közepén, zöld pipának kell lennie. Nekem ott sárga felkiáltojel van. (valami rossz a beálittásoknál) esetleg valaki tud segitteni?

Figyelt kérdés
U-torrent et használlok,és nemtudok felltölteni.hogy kell?beálittásokat valaki tudja?
2009. jún. 27. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb hiba, hogy a tűzfalban (akár szoftveresben, akár routerben) nincs engedélyezve az utorrent számára a kimenő port. Engedélyezd. (Egyébként ha duplán kattintasz a háromszögre, akkor alul van egy gomb "Test if port forwarded properly" szöveggel. Kattints rá, és megnyit egy böngészőt, amiben kiírja, jó-e. Ha nem pipát mutat, akkor vagy engedélyezd a portot, vagy válts egy szabadra)
2009. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg a szolgáltató miatt is lehet, nálam régebben szórakoztak valamit az IP-mel, sohase voltam aktív emiatt.
2009. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ird fel a routered pontos tipusát(routered alján rajta van)

aztán itt keresd meg,ill azt amelyik a legjobban hasonlit hozzá(márkanévben és tipusszámban)

[link]

ha kiválasztottad bejön egy ujabb lista a hol mindenféle program név van.ott keresd meg az utorentet és katt rá.

aztán kövesd a leirtakat

2009. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 imotep1526 válasza:
Ugyanez a gondom, nálam egyáltalán nem megy a feltöltés és a torrent oldal nem is látja, hogy próbálok tölteni felfelé. de nálam a port meg van nyitva a routeren és a tűzfalon is hozzáadtam a kivételt, a kis jelzés zöl dis, mégsem tölt felfelé egyáltalán semmit. néha egy pillanatra beadja az upload speed mellett, hogy 0.1kb/s, de aztán el is tűnik. Ez esetben én mit tehetek??
2012. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 airvalker19 válasza:

Nálam is ugyanaz a gond mint az előző hozzászólónál, annyi a helyzet hogy amikor töltök le valamit akkor elindul max 7kb/s feltöltési sebességgel... Nem tudom mi lehet a gond..

Remélem valaki tud segíteni.

2013. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!