Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami számítógép zseni...

Valami számítógép zseni segítene? [meghajtó]

Figyelt kérdés
A gépen tetű lassú, gondolom azért mert a C meghajtón alig van hely..a D-n 100GB-ból 41,9 szabad (ez jó?) a C-n pedig 48,8GB-ból csak 3,38GB szabad. nem tudom mit törölhetnék le amivel nem teszem tönkre a gépet. egyáltalán nem értek hozzá netezni tudok és kész. a C-n van egy windows mappa ezen belül meg van vagy 8487957dolog. ezeket törölhetem? ilyenek vannak benne, hogy fájlmappák, parancsikon MS-D, BIN fájl, alkalmazás, DAT fájl, szöveges dokumentum, telepítési információ, konfigurációs beállítások, XML dokumentum, alkalmazáskiterjesztés, PRX fájl. ezek összesen 10,2GB-t. azt se tudom mik ezek. szükség van ezekre?
2012. máj. 18. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ccleaner progit töltsd le az sok fölös dolgot eltüntet
2012. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos a Windows mappa az, aminek a szakértelem teljes hiányában a közelébe se menj. A program file-s mappából törölj olyan dolgokat, amikről tudod, hogy micsodák, és nem kellenek, bár ezt is inkább a start menü/vezérlőpult/programok telepítése törlése menüpont alól válogasd ki, ami nem kell. Ha a C meghajtón van letöltések, download-s mappa annak is törölgetheted a tartalmát, ha bármi mást tartasz a C meghajtón, amit te tettél oda, töröld, vagy tedd át a D-re. Látatlanban ennél több segítséget nem igazán lehet nyújtani.
2012. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ááá 1. köszii:) van már 6,24GB szabad:)

2. neked is köszi, akkor nem törlök ki nagyon semmit, amiket mondtál megnézem de amúgy a programokból már szinte mindent kitöröltem (játékok meg minden) azok vannak már csak amikről nem is tudom mik, amiket nem merek kitörölni. hogy a D-re hogy kell átrakni nem tudom, de amiket írtál azokat megnézem :)

2012. máj. 18. 00:58
 4/5 anonim ***** válasza:

" C-n van egy windows mappa ezen belül meg van vagy 8487957dolog. ezeket törölhetem?"


Ha nem kívánod a jövőben használni a géped csak újratelepítés ellenében :D.

2012. máj. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
inkább nem törlök semmit, köszi:D
2012. máj. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!