Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a Wow-ot, de hiába...

Feltettem a Wow-ot, de hiába regisztrálok tört szerverre, mégsem tudok belépni. A reamlist-et is átírom, de semmi. Valaki?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki.The information you have entered is not valid.Please check the spelling of the account name and password.If you need help in retrivering a lost or stolen password and accound, see ( [link] for more information
2009. jún. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy rossz helyen írtad át a realmlistet, vagy elgépelted az accod nevét vagy a kódot.
2009. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,de lehet máshol is átírni a realmlist-et?Amúgy mindent jól írtam be,mármint a játékba,de semmi,pedig erre vártam 2 hónapig ,hogy átálljanak a szerverek az új patch-re.
2009. jún. 27. 20:51
 3/4 anonim válasza:

Config.wtf keresd meg ezt a fájlt,a wtf mappába van.f4-mal nyisd meg és keresd meg a reamlist utána töröld ki az eredetit és másold be azt ahova fel akarsz lépni.Csak total commanderrel működik.(1"

SET realmList "IDE KELL IRNI A TIED"

Írj ha kell segítség!

2009. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a "programok telepítése és törlés"-ét, majd válaszd ki a WOW-ot, kattints az "uninstall"-ra, és örülj! Menj ki focizni, vagy bánom is én, csak ne bent rohadj!
2009. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!