Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elromlott a windows media...

Elromlott a windows media playerem! Amikor meg akarok nyitni egy zenét azt irja ki hogy belső hiba lépett fel mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

tölts le egy újat a netről, és tedd fel újból.

vagy tölts le más zenelejátszót, és pl AIMP-ot használok, és nekem jobban bejön!

2009. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Letöltöd először a k-lite codec packot,persze csak akkor,ha már nincs fenn vmi másik hasonló,mert akkor összeakadhatnak.


Utána számtalan kiváló lejátszó közül választhatsz.A teljesség igénye nélkül:


zene:


winamp,aimp,jetaudio,songbird,itunes


általános,illetve dvd:


media player classic(benne van a k-lite codec packban,feltelepül vele együtt),vlc,kmplayer,smplayer,mplayer,gomplayer,bsplayer(régebbi verziót tegyél fel,pl a szoftverbazison lévőt,mert az új ingyeneseket sajnos csak egy adware-rel együtt adják a gyártók)


Minden felsorolt szoftver ingyenes,vagy van ingyenes verziója is.Természetesen letöltheted a netről a fizetős verziók crackelt változatát is.


A felsorolt zenelejátszók is lejátszanak egyes filmfájlokat,illetve fordítva is,aszerint csoportosítottam őket így külön,hogy mire valók igazából.

2009. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először valamelyik bővítményét letiltani, valószínűleg ami utoljára lett hozzáadva az nem jön be neki!
2009. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Töröld le a windows media playert és utána telepitsd újra.Szerintem ez segíteni fog.Most jelenleg a windows media player 11 van amit le tudsz tölteni a [link] oldalról film, videó,tévé majd videolejátszók és a 2-dik oldalon lesz kornelius2@freemail.hu ha kérdésed van
2009. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!