Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek annyira jó játéknak a Might & Magic Heroes III-mat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 11:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Hogyhogy miért?Mert szeretik.Az ízlést nem lehet megmagyarázni...
2012. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a stílusa, nem mondja mindenki jónak, de szerintem is nagyon jó, sok-sok órát eltöltöttem vele multiplayerben tesóm társaságában.
2012. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jókat válaszoltak

viszont mivel oda irtad III (3)

ezért:

nem mindenkinek a 3 tetszik a sorozatból

valakinek elöbiek vagy késöbiek

valakinek 3D új valakinek még ot is csak az egyik

szóval ere nemtudom mit is lehetne válaszolni

heroses sorozat nagyon jó meg a világa is

igazán ilyen tipusu körökre osztot fantasy stratégia nincs is más igy nem nehéz "szeretni" már aki

én nemvagyok oda érte

de pl a most megjelent Warlock: Master of Arcane a cime ha igaz

ez elége tetszik bár ez ugy 1000x esen leegyszerüsítet változata szerintem és persze más is nem Heroes hanem Majesty világú

2012. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pontosabban arra gondoltam, hogy rengeteg ember emlegeti, hogy a III. része volt a legjobb és örökre az is marad. Nem sokat játszottam a 3. résszel (összes közül a legkevesebbet), de nem találtam benne olyan dolgot, ami miatt nekem is ilyesféle álláspontom lenne.


Én személy szerint az V. részt kedvelem az nagyon jó lett. Grafikában viszont a VI. rész nagyon veri, de ott egy dolgot hiányolok; a 3D-s, forgatható várakat (erre gondolok: [link]

A VI. részben csak egy sima kép van ez a látvány helyett.

2012. máj. 21. 15:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha nem hozná be a linket, itt egy másik

[link]

2012. máj. 21. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A III teljesen olyan mint az V annyi a különbség, hogy az egyik 3d a másik nem + az V az sokkalta kiforrottabb mint a III gondolok itt a hős képzettségeire vagy inkább varázslatokra itt egy helyre vannak pakolva az együvé tartozók a III-ban nem... ja és nincs annyi idegesítő dolog az V-ben mint a III-ban, gondolok itt a várad elé helyezett egyoldali átjárókra amit a III-ban sztem kizárólag a játékos megsz*patására találtak ki... én mind a kettővel sokat játszottam a III-al éveket az V csak pár hónapot de az V sokkal jobb mindenféle szempontból


szerintem azért emlegetik sokan a 3-at mert abban az időben az egyik legkimagaslóbb játék lehetett szerintem

2012. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a hármat sose tudtam végigjátszani a legkönnyebb fokozaton se mert a végére annyira rohadt nehéz, hogy tényleg játszhatatlan... azt meg mondjuk nem hiszem, hogy én lennék ennyire hülye mert eddig amit a kezembe vettem játékost azt én csalás nélkül végigjátszottam sztem a III az csak az ien hót őrült fanatikusoknak való már a vége
2012. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
xD ja és a történet is sokkalta érdekesebb az V-ben igazából ha játszok engem leginkább a történet érdekel h vajh mi fog következni és tényleg érdekes fordulat h Realegről kiderül, hogy Agrael meg sok egyéb érdekesség tényleg jó
2012. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó: ha nem vittem volna már ki, szerintem kibeleznélek virtuálisan a spoiler-ért :D
2012. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!