Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most ez hogy is van? TORRENT.

Most ez hogy is van? TORRENT.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom vagy mondják hogy ha pl. ncorról letöltesz valamit vissza kell tölteni.. hogy jó legyen az arány. Ez pontosan mit is jelent és hogyan kell visszatölteni pölö egy filmet?
2012. máj. 21. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hagyod, hogy mások letöltsék tőled. Ezt a torrent kliens kezeli, ilyenkor külön teendőd nincs.
2012. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ott van a letöltött dolog mellette hogy megosztás. Azt egyszerűen csak nem kell kitörölni csak ott kell hagyni és annyi?
2012. máj. 21. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Klinstől függ. Én Ubuntu alatt a Transmission-t használom, nem tudom, máshol hogy működik, de szerintem alapból kezeli mindegyik a letöltési igényeket és szépen adagolja a többieknek, amit te már letöltöttél. Szerintem látszik az adott fájl mellett, hogy éppen hányan töltik le, de mondom, attól függ, mit használsz. A lényeg, hogy letöltés után ne zárd be egyből, hagyd nyitva a progit, hadd mazsolázzon belőle más is.
2012. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!