Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, vagy bármi...

Van olyan program, vagy bármi mód, hogy a netről letöltött powerpointokból egy egy képet kivegyek valahogy?

Figyelt kérdés
Annyi szép képet látok a powerpointokban és szeretném külön is megtartani őket.Van valami módja?
2012. máj. 22. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. a Powerpoint, bármilyen hihetetlen is. Megnyitod a fájlt, rámész a diára, majd mentés másként, és kiválasztasz egy képformátumot.
2012. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pl. a Powerpoint, bármilyen hihetetlen is. Megnyitod a fájlt, rámész a diára, majd mentés másként, és kiválasztasz egy képformátumot.


Kedves válaszoloó, nincs szükség a gúnyodra...Ugyanis ha megnyitok egy powerpoint fájlt, amit az internetről töltöttem le, én bárhogy próbálom, nem találok még olyat sem, hogy fájl, nemhogy mentés...

Nem most kezdtem a powerpintot, nem mondom hogy zseni vagyok, de az alapkat tudom, ha én készitek egy powerpoint bemutatót. De abban amit letöltök, ilyet nem találok.

2012. máj. 22. 17:36
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesirási hibákért, 2 pici baba mellett nem olyan könnyű :)
2012. máj. 22. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kedves válaszoloó, nincs szükség a gúnyodra..."


Kedves kérdező. Két pici baba nem mentség arra, hogy kiforgasd azt, amit segítő szándékkal írtam. Ha elolvasod még párszor, rájössz, hogy semmi gúnyolódás nincs benne. Ne aggódj, a segítő szándék mostanra teljesen el is múlt.

2012. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mentségnek tekintem gyermekeim, annál jóval többet jelentenek az én szívemnek. És ugyancsak ha te visszaolvasod az én bejegyzésemet, akkor láthatod a két kisbabámat a helyesírás mellé írtam, nem pedig a gúnyolódás mellé :) Lehet én olvastam gúnyként, de ez a bármilyen hihetetlennek tűnik megfogalmazás nekem azt sugallja. Utólag is elnézést ha nem ez volt a cél, a kérdésemre viszont mégsem volt segítség.
2012. máj. 22. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A letöltött .pps esetén NE a pps fájlra kattints, HANEM nyisd meg az MsOffice Powerpoint-ot, és ott a Fájl menünél tallózd be a pps-t ami megjelenik, és a képekre klikkelve mentheted.


[link]

[link]

2012. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18:42: Ezt javasoltam neki én is fent, de azt mondja, hiányzik a mentés funkció. Fura dolog, de ha ő mondja...
2012. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!