Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb 1D-s vágásopt...

Melyik a legjobb 1D-s vágásoptimalizáló program?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amin lehet címkézni, és egyszerűen, egy oldalra ki tudok nyomtatni több szál anyagot.

#vágás #optimalizálás #vágásoptimalizálás
2012. máj. 24. 06:38
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Látom, hogy már jó régi kérdés, de talán mást is érdekel.

Először is ajánlom magamat. A következő oldalon elérhető az általam készített Cutter program 1.0.0.0 és az 1.0.0.1 - es verziója:


[link]


A szövegmezőből oda másolod az eredményt, ahová akarod(notepad, notepad++, Libreoffice, Microsoft Office), csak rajtad múlik. Ezekből kinyomtatható.

Ingyenesen elérhető még a következő program:


[link]


Itt regisztrálni kell, és évente meg kell újítani a licence-t, de amúgy ez is ingyenes. Én nem próbáltam ki, mert regisztrálni kell hozzá.

A google-ban is kereshetsz. Kulcsszavak: "1d vágás", "1d cutter", "1d cutting". Ezek között is van ingyenes, és fizetős is.

Hogy igazából melyik a legjobb, azt nem tudom. Az ingyenesek között egyszerű a dolog, mert anélkül hasonlíthatod össze őket, hogy fizetnél érte.

A fizetőseknél már más a helyzet.

De azt is tartsd szem előtt, hogy relatíve sok eltérő méret és darabszám esetén az optimális megoldást egyik sem találja meg(ha az oldalam elolvasod, akkor megérted miért írom ezt).

2021. jan. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Köszönöm, hogy ennyien letöltöttétek a programom a

bferi.hu/download.php

oldalról! Visszajelzést sajnos egyet sem kaptam, de remélem, hogy akik letöltötték, Ők elégedettek vele. Hiszen ezért készítettem.

2021. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!