Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegasban tudok MKV fájlt...

Sony Vegasban tudok MKV fájlt használni?

Figyelt kérdés
9-est használok, és nem engedi, de ha jól tudom a tízes sem használja, meg semelyik másik. Volna rá mód (a fájl átkonvertálása nélkül) hogy engedélyezze a használatát?
2012. máj. 24. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem támogatja mint az flv formátumot sem, marad a konvertálás, én (tört) AVS Multiconvertert használok, vagy ZuneConverter-t
2012. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MKV fájlokat konvertálsz át? És milyen formátumba? Gondolom minőségromlás nélkül használod őket. :) És azt még meg tudnád mondani mennyi időbe telik egy ilyen konvertálás? Köszi a választ egyébként :)
2012. máj. 24. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, nem szoktam bobbyból mkv formátumot átkonvertálni, de találkoztam már vele, és idegesítő, hogy nem lehet se sonyban megynyitni sem pl filmet dvd lejátszóban lejátszani ha mkv. A konvertálásnál az a lényeg, hogy felbontás és kb/s ugyan annyira állítsd ha nem akarsz minőségvesztést. A konvertálás időtartama, függ a számítógép teljesítményétől, a videó hosszától/felbontásától és a programtól is amit használsz(pl kihasználja e az összes proci magot)
2012. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah, és mikor wmv be mikor avi ba konvertálok videóvágáshoz vmw dvd-n lejátszáshoz avi
2012. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bobbyból - hobbyból*
2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!