Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol a gépem?

Kocka555000 kérdése:

Miért nem bootol a gépem?

Figyelt kérdés

valami : system error

mi lehet a probléma ???



2012. máj. 24. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Első +1 :D


Lehet valami vírus okozta... Újra kell telepíteni szerintem!

2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az oka ennek is ezerféle lehet, az eredmény jobb esetben reinstall, rosszabban szerviz. Jobb esetben lehet vírus, vagy pl, vmit rosszul állítottál be / kretén módon tettél egymás mellé két oprendszert. Rosszabb esetben nem te cseszted el, nem is más, hanem hardver.


Az első, amit a helyedben tennék, hogy kiírnék valami live cd-t - pl ubuntu -, arról bootolni a gépet. Ha ez sem megy, leellenőrizni, van-e valmai dvd/kártyaolvasókban, mindent kiszedni onnan. Ha így sem megy, akkor problem, szerviz. Ha viszont elindul, betöltés után nézd meg, hozzáférsz-e a merevlemez tartalmaihoz. Ha azok is megvannak, akkor nincs problem, mentesz mindent, amit tudsz/akarsz, aztán reinstall.

2012. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kiványcsi vagyok !

ha 2 op.rendszer van a gépbe akkor mi a következménye ? ( most kezdtem el a pc világát nem tudok olyan sokmindent )

2012. máj. 24. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:

fatal error ....system halted

ezt irja ki probléma ?

2012. máj. 24. 19:42
 5/6 ejbenjaro ***** válasza:

Keress meg valakit a környezetedben, aki ért hozzá. Interneten keresztül ennyi információból, valamint a te hozzáértéseddel közel 0 az esélye, hogy a problémát meg lehet oldani.

Egyéb opció, hogy fogod magad és újratelepíted a rendszert.

2012. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de beindul és nem adja be még a biost sem és nem reagél semmire
2012. máj. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!