Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hack Shield, DETECT_MACRO...

Hack Shield, DETECT_MACRO (checkCode=10104)?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám hogy ezek folyton bejeleznek a metin2,pvp2,oldmt2,metin2mester játékoknál és nem tudok mit csinálni nem hackelek utálom az ilyen hackes dolgokat már le is formáztam a gépemet 3szor ez miadt és tudná e valaki hogyan lehet kikapcsolni??

Csak mert a DDMT2 az rendesen mügszik az nem ír ki ilyet infot szeretnék hogyan lehetne ezt a problémát megoldani ismétlen nem akarok Hackelni!



2012. máj. 25. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Küldjétek privátba másnak nem kell tudnia és küldjetek email címet akkor el küldöm a képet is hogy pontosan mit ír ki.
2012. máj. 25. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarsz hackelni akor mért kel privátba?

ha személyes dolog is van rajta azt fesd ki

.

amugy valószínü lehet hogy pl ddmt2 tartalmaz valami olyant ami nem tetszik töbinek

vagy használsz virusirtót? futatad? nem lelt semit?

semi nem szükséges program nem fut?

feladatkezelöben? ami miat csipoghat?

2012. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
Gondolom azért szeretné privátban mert nem akar tippeket szolgáltatni az esetlegesen valóban hackelni akaró jószágoknak..
2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen azért akarom privátba mert nem szeretnék másnak segiteni ilyen hackelös dolgokba mert nem az a célom hogy csaljak hanem hogy meg oldjam a problémát és a feladat kezelöt is néztem és csak azok mennek benne amitől megy a gép pl. asztal meg ilyenek futnak csak amit lehet mindent be zártam

Direkt kissérleztem ezzel hogy mivan ha tényleg probálok csalni pl. Cheat enginével és akkor ugyan ezt adja be csak nem checkCode=10104 -et ir mögé hanem maga Cheatengine-t szóvel tökéletesen nem értem, mint hogy írtam már fomáztam is a C-meghajtomat és ara toltam a játékot.

De már kezd a tököm teleleni meg ha a metin vagy a pvp2 vagy a metin2mester kiszúr valami hacket akkor a ddmt2 miért nem szurja ki ugyan azt.. nem vágom xD

2012. máj. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!