Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Format Factory programmal,...

A Format Factory programmal, miért nem tudok MKV-ból AVI-ba konvertálni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zkZPtBJ7Muw


Pontosan így csináltam, mint ezen a belinkelt videón, és nekem errort ír ki és a célmappában nincs semmi.


Hogy kell jól csinálni?



2012. máj. 25. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy Format Factory 2.60
2012. máj. 25. 20:09
 2/10 anonim ***** válasza:

És milyen errort, így hogy segítsünk?

TANULJATOK MÁR MEG KÉRDÉST FELTENNI!

2012. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A "Konvertálás állapota" alatt ezt íja ki: Error 0*C0000005
2012. máj. 25. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez már 2.8-as verzió, próbáld ezzel:

[link]

A "Mindent aviba" menűvel jónak kell lennie.

Feltételezve, hogy jól kezeled ezt a könnyű progit.

2012. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább egy 2.95-öst szedjünk le az eredeti oldalról.

[link]

2012. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a Format Factory 2.95-ös ugyanolyan gagyi, mint a 2.6-os amit először használtam. Ugyanazt a hibát írja ki, mikor MKV-ból akarok AVI-t csinálni.


De azóta megoldottam. A Free Video Converter nevű programm sokkal jobb, egyszerűbb. Lassabban dolgozik, mint a Format Factory, de sokkal jobban. Lassú a folyamat, de jó minőségben konvertál át dolgokat. Zene formátumokból (MP3, WMA ...stb.) nincs annyi választék, mint a FF-ban, de videókat azt sokkal jobban konvertál és többféle formátumot. Ez vált be.

2012. jún. 2. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Gagyi? Neked lehet, hogy az.

A legkedveltebb konvertálók egyike, ezen a weblapon is csak agyba-főbe dicsérik. Persze mint mindennél, ennél is létezik jobb. Egy átlagos felhasználónak nagy kincs!

Vagy számitógépes környezetedben vagy benned van a hiba.

2012. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A legkedveltebb konvertálók egyike, ezen a weblapon is csak agyba-főbe dicsérik."


Figyelj akármelyik ilyen video konvertáló programmal ez van, ahol én töltöttem le a Free Video Converter-t, ott pedig ezt dicsérték agyba-főbe. Hogy melyik a jobb mégis? Többet programot kell kipróbálni, és utána véleményt mondani.


Én már próbáltam többet, a Fomat Factory-t, a Hamster Free Video-t, és a Free Video Converter-t. Nekem az utóbbi jött be, és a Format Factory a másik kettőhöz képest számomra gagyi. Ez van.

2012. jún. 2. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért kábításszerűen tetted fel a kérdést?
2012. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kábításként tettem fel a kérdést, hanem amikor fel tettem a kérdést akkor még a Format Factory-val szórakoztam amivel nem tudtam megcsinálni amit akartam, azóta próbáltam pár más programot és a Free Video Converter jött be nekem.


Egyébként én már fél éve használom (most már csak használtam) a Format Factory-t, csak akkor még sosem használtam MKV-ból AVI-ba konvertálásra, csak akkor amikor a kérdést tettem fel. Azóta megfogattam a tanácsotokat, kipróbáltam a FF 2.8-ast és az általad javasolt 2.95-öst is, és ugyanazt a semmit kaptam velük, amit a 2.6-ossal. Ezért próbáltam a FF-n kívül ki más progikat is, és a FVC jött be. Ennyi.

2012. jún. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!