Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játsza le a videókli...

Miért nem játsza le a videóklip alatt levő zenét a Youtube?

Figyelt kérdés

Töltöttem fel képeket, alá zenét és valamiért nem játsza le!

Ki tud nekem segíteni ebben?

Windows Movie Maker-rel csináltam.


2009. jún. 29. 16:38
 1/3 Naga_Chevalier válasza:
Hát igen. Bosszantó probléma. De erre meg van az okat a Youtub-nak, mert sok sok előadó panaszkodott hogy a klippjeik mind fel vannak töltve. Elvégre igazuk van mert miért kötnének szerződést egy tvcsatornával ha azokat a zenéket ugyis megnézik a yutyubon, illetve letöltik azokat onnan. Ezért a jutyub azoknak az eladóknak a klippjeit akik kérik hogy némítsák le vagy töröljék azoknak kénytelenek azt megtenni egyéb jogi megfontoltságból.
2009. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Naga_Chevalier válasza:
Vagy ha végig olvastam volna a kérdésedet akkor akkor talán télleg a kérdésedre válaszoltam volna. Nos ebben az esetben talán a hangkártyád a hibás vagy csak a driver-je. Nézd meg hogy milyen hangkártyád van pontosan és menj fel a gyártó hivatalos weboldalára és onnan pontosan meg tudod határozni hogy neked milyen driver kell. (Előtte töröld a régi - a hagkártyádhoz tartozó - drivert)
2009. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod utána názünk...:)))
2009. júl. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!