Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Media Player-re...

A Windows Media Player-re felraktam ezt a skint vagyis csak rákatt és azóta eszt használom de miért nem lehet lerekni a tálcára a bezárás alatt lévő "minimalized" gombbal?

Figyelt kérdés

Mert nem csinál semmi minden megy de az nem.Mindig csak így tüntethetem el:Alt + Tab JA!!!!!!WINDOWS 7 32bit.

[link]

Mert már nagyon idegesít és nem akarom kitörölni.Mert az alap olyan sz*rul néz ki.



2012. máj. 26. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Windows Media Player már maga is egy hulladék. :) Vannak sokkal jobb, nagyobb tudású médialejátszók. Ilyesmiket nem a kinézetért használunk. Szerintem.

Én a foobar2000 híve vagyok zenéhez és a Media Player Classic: Home Cinema híve videóhoz.


Ha nem lehet lerakni vele az azt jelenti, hogy valszeg csak kinézetben olyan de nincs ténylegesen beállítva oda a gomb? Csak egy tipp.

2012. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért mert nekem az is sokat jelent.
2012. máj. 26. 19:18
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudsz olyan lejátszót amiben van Equalizer vagy mély kiemelés meg ilyesmik?
2012. máj. 26. 19:20
 4/14 anonim ***** válasza:

A foobar2000-ben van EQ és ha felteszed a Dolby Headphone DSP-t (kell hozzá még egy + dll ájl is), akkor az is van.

Egy próbát talán megér.


[link]

[link] components/view/foo_dsp_dolbyhp

[link]

2012. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hááát ez kib*szottul jó nagyon köszönöm.Ja és ebben hol találom az Equalizer-t vagy milyen billentyű kombináció?
2012. máj. 26. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:

View -> Equalizer :)

Ha ügyes vagy, az interfészre is "kiszögelheted", teljesen testreszabható az interfész.

2012. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy hova szögelhetek ki mit?Légyszives ezt mégegyszer elmondani részletesebben köszi.
2012. máj. 26. 21:21
 8/14 A kérdező kommentje:
És milyen intrefész?
2012. máj. 26. 21:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát a foobar2000 interfésze (=kezelőfelület) teljesen átalakítható olyanra, ahogy neked az jó. Elsőre nem túl könnyű, de túlélhető. :) Ha jól megcsinálod, nem ablakban lesz az EQ, hanem a főablak része lesz.


[link]


Így gondoltam.

2012. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

Megtaláltam!!Azazzzz!:)

Na szóval akkor milyen interfész és hogyan szögezzem ki?

2012. máj. 26. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!