Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driverekkel kapcsolatos kérdés?

Driverekkel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretném újratelepíteni a win7-et, de még sosem csináltam ilyet, ezért lenne egy amatőr kérdésem: melyik driverek azok, amik feltétlenül szükségesek?


[link]


2012. máj. 27. 08:41
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Az összes. Amúgy meg a hivatalos oldalról szerezd be a drivereket, nem pedig ilyen jött ment oldalakról.


Ha meg eredeti Windows -al előtelepítve vetted a géped, akkor a recovery partíciót használd az újratelepítéshez, és akkor nem kell driverekkel is kínlódnod.

2012. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi-video-hálókártya.Javaslom hogy a wifi vagy a hálókártya drivert mindenféleképpen szedd le mert ujjra-telepítés után nem lesz neted ha nem ismeri fel a win az eszközt.Egy everest nevű programmal ajánlom hogy nézd meg milyen hardvereszközeid vannak és ahhoz tölts le drivereket.
2012. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod a géped pontos adatait ?

2 van particionálva a winyod?

esetleg van pendrájvod ? (usbkulcs)

HA IGEN MÉG TELEPITÉS ELÖTT TÖLTÖGESD LE A GÉPEDHEZ VALÓ DRIVEREKET (KIVÉVE HA MEGVANNAK CD N :)


A 2 particiot azért kérdeztem mert akkor az egyikre is elég elmenteni a drivereket

igy formázáskor nem veszik el


remélem jól fogalmaztam :)

2012. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hivatalos oldalon szerencsére, leszedtem az összeset, inkább mindent felrakok, abból csak nem lehet akkora baj:) Elvileg a gépemen is rajta vannak vhol, de nem tudom, a c-n vagy a d-n. Köszi a válaszokat.
2012. máj. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!