Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas-ba a Grafikai...

GTA San Andreas-ba a Grafikai pakot hova kell berakni vagy hogy kell megcsinálni hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Meg egy linket hogy honnan töltsem le ami még jó is mert akármelyiket szedtem mind rossz volt! Vagy lehet hogy rosszul raktam bele nem!
2012. máj. 27. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Letöltheted az Extreme Edition 2011-et a piratebayről 4, akárhány GB méretben jön le, de kitömörítve már 12 GB.

Nagyon megéri, sehova sem kell berakni, az eddigi mentett játékaid is működnek benne, gépigénye ugyanaz, a tenger helyett van egy óriási sziget, és a grafikája kitűnő.

Lehet h így kell keresned: Crips mod

2012. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, néztem róla videót és így nagyon tetszik. 100x jobb a grafikája ezzel mintha a grafikai pakkot raknám bele! :D

Most töltődik remélem hogy jó is lesz! :D

2012. máj. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!