Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani 1 jó video...

Tudtok mondani 1 jó video szerkesztő programot?

Figyelt kérdés
olyan kell amivel tudok:videot vágni ; szerkeszteni ; másik vieobol kivágni és 1 másikba beilleszteni meg ilyesmi
2012. máj. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Windows movie maker?
2012. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha abszolút kezdő vagy, a Windows Movie Maker (Windowson) remek szárnypróbálgatáshoz. Ha már kinőtted, ott van pl az Adobe Premiere vagy a Sony Vegas. (én utóbbi híve vagyok)

Utóbbi kettő viszont fizetős program, méghozzá jó drágák.

Szóval megveszed, vagy torrent.


Linuxra/Unixra ott a LiVES és a Cinelerra, mindkettő ingyenes.

2012. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VirtualDub mindezt megcsinálja neked, sőt, tud konvertálni is, teljesen ingyenesen :) (Legálisan!)
2012. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm mindenkinek
2012. máj. 28. 09:28
 5/6 pieth válasza:
Canopus EDIUS
2012. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szentpeter ***** válasza:

Canopus Edius-t ajánlom én is...


Hezdőnek és profinak..


Aki nagyon bele akar nyúlni a videókba annak adobe premier pró, de aki leginkább csak vág, esetleg feliratoz, annak Canopus...


Az ingyenes programokkal semmi baj nincs de aki minden trükköt be akar vetni annak torrenteznie kell...

2012. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!