Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeritek ezt a régi, autó/tan...

Ismeritek ezt a régi, autó/tank arénában harcolós játékot?

Figyelt kérdés

Mikor gyerek voltam(2002)rengeteget játszottam vele. Maga a játék 3D-s volt. Mondjuk egy halál-futam/unreal tournament keverék.

Ilyen autó-tank féle járművekkel kellett egymás ellen harcolni egy arénában. 2 csapat egymás ellen, mindkét csapatban 1 kisebb és egy nagyobb jármű közül lehetett választani. A kicsi jármű gyorsabb, de gyengébb volt, a nagyobb lassabb, de erősebb. Egy menet addig tartott amíg valamelyik csapat összes tagja meg nem halt.

Asszem a játékmánia 2002 cd-n (téli) volt rajta mint egy demó. Sajna több konkrétumot nem tudok adni. Már agyba-főbe kerestem ezt a játékot... Előre is köszi a segítséget.



2012. máj. 27. 21:34
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Nekem a carmageddon ugrott be egyből, ami ilyen gyilkolászós volt, de neked nem ez kell. Viszont ha nyomozol, ehhez hasonló játékokat keress a neten, akkor

be fog ugrani :)

2012. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Macs1209 ***** válasza:

Destruction Derby talán ?


Az pont ilyen arénás volt...

2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Se nem carmageddon, se nem dest.derby. Már minden létező módon rákerestem, azért gondoltam hátha ismeri valaki itt.

Egy kis pontosítás:

Futurisztikus környezet volt, a kis járművek gépfegyvert, a nagyobbak meg cannonball-t használtak.

TeamDeathmatch, CTF, meg asszem egy ilyen focis játékmód volt a próbaverzióban. Egy labdát kellett begurgatni az ellenfél bázisára.

2012. máj. 28. 01:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem túl ismert játék, szóval nem futott be nagy karriert. FPS nézetben kellett játszani...
2012. máj. 28. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!