Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Katalógus szeretnék csinálni,...

Katalógus szeretnék csinálni, használati utasítással együtt egy programot tudtok nekem ajánlják?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisebb katalógust képekkel bele szöveggel...

pl spar,tesco csak kisebbet.

Sokan az Adobe InDesignet ajánlják le is szedtem csak nem értek hozzá,még.

Kösz



2012. máj. 28. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:

10-ből 8 ember szerintem az ID-t mondaná.


A munkamenet kezdetén megadod hogy mekkora margók legyenek, hány hasáb (utólag is módosítható), onnantól kezdve csak fel kell tölteni az üres lapot tartalommal. Ahol szövegdobozt (téglalap ikon) húzol, oda szöveg megy, ahol képdobozt (téglalap két átlóval benne) húzol, abba mennek a képek. Ha ez megvan, a dobozt feltöltöd szöveggel, és képpel, majd formázod, tördeled a felső menüsor elemeivel.


Ha még magyar is a program, itt ez segítséget nyújt (a photoshopnál hátrány, itt nem annyira).


Tutorial ha van, is az inkább angol lesz, de ez olyan dolog, hogy ha a valódi munka előtt végigpróbálod a gombot hatását, utána már adja magát.

2012. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!