Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fahrenheit nevű játéknál...

Fahrenheit nevű játéknál amikor új login csinálok, vagy beakarok lépni miért dob ki?

Figyelt kérdés
Nos felraktam,crackeltem minden,de amikor csinálok egy új profilt,vagy beakarok lépni 1 meglévőbe kidob,hogy helyes működés miatt leállt.. Csomószor ujratettem,nem tudok már mit kitalálni!! Kérlek segitsetek
2012. máj. 28. 15:02
 1/2 SuperUrzu7 válasza:
Én is ezzel szenvedek. Noss, én úgy hiszem, hogy a patch hiánya az oka. Azzal viszont több a gond. Egészen pontosan az, hogy egy Windows Installer csomag, egy msp fájl. Na most a google által kilistázott fórumok alapján a következő képpen kell telepíteni. Letöltöd a gépedre, elvileg mindegy hogy hova. Javasolt a játékkal nem egy meghajtóra pakolni. Aztán Start -> futtatás: "msiexec.exe /p *.msp" a csillag helyett a nevét írd, mert két néven is szerepel a neten, de lényegtelen, hogy mi a neve. Bár nekem nem ismeri fel a csomagot. És itt a gond. Mi a ***** csináljak? Az javasolja a windows hogy a kiadótól kérdezzem meg, hogy csomag e egyáltalán... XD Ha jutottál valamire a kérdésben, feltétlen írd meg, ahogy én is megfogom! :)
2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SuperUrzu7 válasza:
Ő... Megvan! Le kell szedni a patch-et hozzá. Na most ha nem ismeri fel (patch1_1.msp). Akkor frissítened kell a Windows Installer-edet. Pl.: 3.5-re (talán annyi) és egy újraindítás után már felismeri. Crack,eld fel, hogy cd nélkül is menjen! (praktikusabb) Ezt követően akár már le is magyarosíthatod.
2012. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!