Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért terhetli le a procit...

Miért terhetli le a procit ennyire az iexplorer?

Figyelt kérdés

Néha az iexplorer csak úgy magától elindul és ilyenkor iszonyatosan leterheli a procit,közel 100%-ra.Van hogy csak azt veszem észre hogy visít a proci hűtője és azt látom hogy valami 100% terheli.Ilyenkor már tudom hogy megint az iexplorer ügyködik és az eszközelőbben bezárom..De mégis miért csinálja ezt?

Egyáltalán miért nyílik meg mikor nem is nyitom meg és miért terhetli a procit ennyire?Másnál is előfordul?


Windows7-em van.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. máj. 28. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vírus.

[link]

2012. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,ment a pont.


Hát nem tudom,végülis lehet hogy vírusos vagy egy vírus,minden esetre egyik AV sem látja vírusosnak az iexplore.exe-t amivel próbáltam,a Virustotal.com szerint is tiszta.


De amióta feltettem a kérdést,nem csinálta így nem tudtam megnézni hogy az iexplore-ről van-e szóvalóban vagy valami más (más helyen) csak iexplore-nak nevezi el magát.

Mert ha jól értem ami linkeltél,azt írják hogyha az iexplore.exe a futó folyamatoknál a Windows vagy Windows/System könyvtárból fut,akkor minden bizonnyal vírus csak iexplore-nek nevezi magát.De ezt még nem tudtam le ellenőrizni,mert azóta nem csinálta hogy kérdeztem :P

Előtte meg minden nap volt hogy 2x is XD

2012. máj. 31. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!