Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik photoshop a legjobb?

Melyik photoshop a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
CS4
2010. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

CS3 Ex.

Kicsi, és jó is.

A CS4 nem olyan jó.

2010. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Szia! Normalis hogy minel ujabb a verzio annal jobb! Photoshoppal dolgozok napi 8 orat, kiprobaltam a CS2, CS3, CS4 es most mar megjelent a CS5 (aprilis 12en). Otthon viszont a CS3at hasznalom. Gyengebb gepeken jobban megy :D

No de a CS4es sokkal praktikusabb, konnybben hasznalhato, foleg ha tobb keppel kell egyszerre dolgozzal. A CS5-el az a baj hogy tul jol megcsinaltak...tul mindent tul jol csinal, ugyhogy ha nem erted magad kepek atdolgozasaban a CS5ost ajanlom, nemsokara megvasarolhato (mar letoltheto itt ott de en lopasnak tekintheto :D) addigis hasznald a CS3at ha a geped nem tul jo. ha mar van 2GB RAMod hasznald a CS4et!

Udv. Robi

2010. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Helló!

Én is CS4-et használok és én is teljesen meg vagyok vele elégedve, pedig csak 1GB RAM van a gépemben, de nekem megy azzal is, semmi gond vele.

2010. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát most már a CS5 viszi a primet, fölül múlja az egészet.
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem a cs5. Én azt használom, a portable verziót.
2011. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!