Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero-val mostanában 40-50...

Nero-val mostanában 40-50 perc alatt ír meg 1 lemezt! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vettem egy Lg 16-szoros írott, eddig mindig olyan 8-10 perc alatt megírt egy lemezt(12-szeresen), most meg min 40 perc!! Valaki segítsen!! Köszi!!!
2009. jún. 30. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nincs köze az íróhoz

hányszorosan írod a lemezt? lassabban tovább tart

lehet, hogy töredezett a vinyó és nehezen szedi össze a cuccokat

vagy csak gyenge a gép, vagy fogja valami

ennyi infó nem elég

és megértjük egy felkiáltójellel is

2009. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítottad el a sebességet, és cd-t vagy dvd-t írsz? Amúgy próbálj ki egy alternatív író prg-t...ha azzal nincs gond, szedd le a Nérót és telepítsd újra...talán megoldja a problémát. Ashampoo>>> [link]
2009. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer már volt ilyen probléma, és kiderült, hogy a Windows Live Messenger-hez lévő kiegészítő lassította le. A kiegészítőnek a neve SweetIm. Neked nincs ilyen hozzá?
2009. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.120 gb-ből 45 gb helyem van, GeForce fx 5500, 512+128 ram...

2. Leszedtem az Ashampoo-t, írtam ki 2,5 gb cuccot 25 perc, szóval 10 perc/ 1gb!

3 Alap msn-en van fent, szóval nincs fent az a sz'r, amit írtál, mert kerestem, de sehol semmi ilyesmi!

4. Az lesz a legjobb, ha újra rakom a nero-t..

4. Köszi a segítséget mindenkinek!!

2009. jún. 30. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval Ashampoo-val is gáz volt. Tippként>>> próbáld eltávolítani az íród driverét és újraindítás után tedd fel újra azt. Most telepítsd az előzőleg már eltávolított Néro-t...ha most is gáz van, próbálnék egy újrahúzást, ha akkor is zötyög, akkor az íróddal van valami baj kizárásos alapon...
2009. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ööhh!! Értem, csak az a baj h nem tudom h mi a nero-nak a drivere(bocs, de nem nagyon értek hozzá)!! De h ha unis a nero-t akkor a driver is eltűnik! Nem? Mind1 újra felrakom!!..
2009. júl. 1. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A fizikai íród driverére gondoltam az eszközkezelőben. Néró le, fiz. író drivere le, újraindítás, fiz. író drivere fel, Néró fel...sajnos próbálkozni kell...
2009. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!