Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft servert akarok...

Minecraft servert akarok modolni de mikor másolok valamit a megnyitott fileba akkor a winrar azt írja hogy az archívum sérült a 7zip pedig hogy nincs implementálva mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 18:08
 1/5 anonim válasza:

szervert másképp kell modolni .

ha minecraft net-es nem lehet

ha bukkit-os akkor inen választhatszhttp: //plugins.bukkit.org/#ti=&ta=all&au=&subm=false&pno=0

és nem lehet olyat mint more pistons mod zepellin mod

2012. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:

1. válaszolónak üzenem: hülye vagy.

2. melyik archívum sérült? a szerver vagy a mód?

2012. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a server file hülye és nem tudom módosítani 1 kcisit sem a tartalmát... nem tudom miért ilyen hülye...
2012. máj. 31. 21:28
 4/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
ha fut a szerver a háttérben, akkor nem is fogod tudni módosítani. szerintem nyisd meg a feladatkezelőt, és állítsd le a javav.exe file-t vagy egy hasonlót a folyamatoknál.
2012. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már rég megvolt sőt más is próbálta neki se ment se xp se win7 semmi változás...
2012. jún. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!