Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Originnél hogy tudok rendszerg...

IceStar kérdése:

Originnél hogy tudok rendszergazdaként bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Megvettem anno a Mass Effect 3-at. Eddig jó volt most két napja lefrissítette magát az Origin és nem hajlandó elindulni egy Origines játék sem. Már töröltem az origint 50x és két napja rendszert is telepítettem. Egy fiók van a gépemen tehát ettől rendszergazdább már nem lehetnék. Valaki valami ötlet ,hogy még mit tudnék csinálni ,hogy megoldódjon a probléma? Előre is köszi

2012. máj. 29. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ikonra jobbklikk-> futtatás rendszergazdaként.
2012. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már ezt a jobb klikket is próbáltam és ugyanaz a hiba ha belépek és szeretném elindítani vagy feltelepíteni.
2012. máj. 29. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen hibaüzenetet kapsz?
2012. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
amikor elakarom indítani a játék telepítését, vagy magát a játékot vár egy picit és közli "a folytatáshoz rendszergazdaként kell bejelentkezned" és egy szép narancssárga gomb ,hogy bezárás a hibaüzenet panelon. Már úgyis próbáltam ,hogy a file tulajdonságaiba a kompatibilitás fülön alul van egy jogosultságok megadása ott is bepipáltam ,hogy rendszergazdaként. És akkor is ezt nyomja ki az origin nekem és utána vigyorognak tovább a saját játékaim képei rám.
2012. máj. 29. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáltad már úgy elindítani az Origin-es játékot,hogy nem originből indítod,hanem a saját .exe-jéből?

Régebben nálam is volt ilyen probléma,de ez megoldotta.

Pl. én innen indítottam anno:

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Mass Effect 3\Binaries\Win32/MassEffect3.exe

2012. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne, ha fel se tudja telepíteni.
2012. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Uppsz ezt elnéztem..

Nem lehet,hogy bezavar a tűzfal vagy a vírusírtó?

2012. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Viszont sikerült megoldani. Amikor az originbe rendszergazdaként kell bejelentkezni, újra kell indítani a gépet és csökkentett módba feltelepíthető a játék. Aztán amikor nem akar elindulni van egy dll file amit az originből ki kell törölni ha ez megvan az origin felsikolt ,hogy egy fontos komponens hiányzik és telepítse újra az origint. Viszont a játékok elindulnak az összes.
2012. máj. 31. 10:42
 9/10 anonim válasza:
nekem is ez a probléma áll fent pontosan hogy kell megcsinálni?
2012. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is ez a gondom igy csökkentett modban sikerült is telepíteni de nemtom indítani a játékot? pontosan melyik .dll-t kell kitörölni?
2012. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!